ome tv

18 chat 30 Haz 2018 Okunma omegla

Ome Tv sitesi olarak açtığımız iki üç sitemiz var. 18 chat kategorisinde açmış olduğumuz bu site ile ilgilenmek; Ve o siteyi biraz dinlendirip googlenin şefkatli ellerine bırakmak için. Ome Tv sitelerimize bir süre makale yazmayacağız.Amacımız hem bu yeni aldığımız 18 chat sitemize yoğunlaşmak hemde diğer sitelerimiz ile de biraz ilgilenebilmek,makale yaza bilmek için. Ome tv sitelerimizin dördünü de bir süre dinlendireceğiz. Ome tv aramasında seo çalışması yaptırdığımız o siteler bir görelim kendi kendine ne edecekler. O amaçla o şekilde bırakıyoruz. Bu arada yine çok sağlam bir aramada aldığımız site 18 chat sitemiz için emek vereceğiz.Bir den fazla site ile aynı anda uğraşmak,Her siteye makale yaza bilmek öyle kolay sanılan ama kolay olmayan bir eylemdir. O nedenle diğer sitelerimize bir süre ara verip,hem google de ne durumda kalacak son hali ile onu gözlemlemek hemde bu yeni sitelerimize vakit ayıra bilmek amacı ile şuan bu sitemize yoğunlaşacağız.

chatrulet ve +18 sohbet gibi kelimeler de google de bayağı bir favori olan kelimeler.
İşte tam bu nedenle 18 chat aramasında bu sitemizi satın alıp mücadeleye başladık. +18 sohbet çok fazla değilse de 18 chat kelimesi iyi aranan bir kelime gibi duruyor.hep birlikte göreceğiz ki googlede milyon araması görünen 18 chat o denli favori bir kelime mi? Ome tv kelimesini biliyoruz ciddi anlamda google adsense reklamlarından getiri elde edile bilen bir kelime. Umarım ki 18 chat kelimesi de aynı oranda getiri sağlar. Tv uzantılı domainler hem pahalı hemde masraf ediyoruz. Geri dönüşümü umuyoruz ki olacaktır. Bizim web sitelerinden user elde etmek gibi bir gayretimiz yok. Bizim amacımız sadece adsense getirisi elde edebilmek. Ama ome t kelimesi ve 18 chat kelimeleri ile birinci sayfada birinci sırada yer ala bilir isek bir sohbet paneli koymakta fena fikir olmaz. Hem bir arada eğlenir sohbet ederiz. Hemde google üzerinden gelen ödemeler ile keyfimize bakarız diye düşünüyorum. İşte bu amaçla bu iki kelime ve dahasını önemsiyoruz.

Ome Tv kelimesi ile birinci sayfaya gelmekte zorlanıyoruz ama 18 chat kelimesi ile alakalı 18 chat içeren bir isimde site yok. Hep farklı isimlerde olan siteler birinci sayfada yer alıyor. 18chat.com isimli domaine de büyük para istiyor adam satmak için.Hem com uzantılı domainin kullanımda olmaması bizim için iyi bir avantaj.Adıma dım birinci sayfaya ilerleriz diye düşündük ome tv sitemiz ile ama beklemeye aldık bakalım neler olacak.Almış olduğumuz seo paketleri ile bir süre bekleyeceğiz.Bu arada 18 chat kelimesine biraz özen gösterip bir şekilde öncelikle google indekslemelerini sağlayacağız.sonrasında da birinci sayfa birinci sırada kendimize bir yer bekliyoruz.18 chat video tv chat anlamında hizmet verecek bir site ile geliyoruz yeniden.Dün itibari ile 18chat.tv sitemiz faaliyete geçti.Bu gün şuan yazılan makale ile üçüncü makalesi yazılan sitemiz içerisinde çok sayıda kullanıcı bekliyoruz. 8 chat ve ome tv siteleri videolu chat kategorilerinde hizmet veren sitelerdir. Chat alternative sitesi olarak ta hizmet verecek olan chat sitemiz.direk sohbet sitesi olacak.Siz kullanıcılara her hangi bir eklenti yükletmeden siteye girip sohbet edebilme imkanı sunacağız.18 chat video chat siteleri kameralı ve sesli sohebt yapıla bilecek mekanlardır. Bizim sitemizde tam olarak bu hizmet şekline hitap edecek bir site.

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

omegla

18 chat

04 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!