ome tv 18 chat

18 chat 01 Tem 2018 Okunma omegla

Ome tv siteleri her biri 18 chat sitesidir.

Türkiye genelinde sadece Türkiye’de binlerce ome tv,omegle,chat roulette gibi, her biri omegle sohbet olan binlerce site var. Dünya geneline bakar isek sadece omegle ome tv kategorisinde milyonlarca
18 chat diye adlandırılan sohbet siteleri mevcuttur. Kimisi ome tv diye hizmet verirken kimisi canlı sohbet ,kimisi sesli sohbet diye isimlendiriyor sohbet sitelerini. Sesli sohbet ve canlı sohbet sitelerinin ome tv sitelerinden farkı ise şudur. Ome tv ve omegla türü chat roulette tarzı sitelerde,18 chat aşikar ediliyor. Kişinin kamerasına tıkladığınızda hatta kameraalr direk açıktır açık olmayan kamerası mikrofonu olmayan ome tv omegla sitelerine giremezler. Böyle olunca kamerada kişiler bel altı görüntüler ile 18 chat sohbeti aşikar yapıyorlar. Sesli sohbet veya canlı sohbet diye adlandırılan sitelerde ise. Sohbet eden kişiler önce bir birleri ile sohbet eder,tanışır,bir ilgi oluşur. Sonrasında kişiler özellerinde 18 chat denilen sohbeti ederler. Canlı sohbet sesli sohbet dediğimiz sohbet sitelerinde kamera açmanız mecburi de değildir.

Bu makalede anlatmak istediğimiz şu; Birileri 18 chat diye sitelerini adlandırırken,diğerleri seviyeli sohbet diyerek sesli sohbet siteciliği adı altında sohbet sitesi açıyor. Ama sonuçta görüyoruz ki her iki çeşit sitede de 18 chat ediliyor. Ome Tv gibi değilse de 18 chat hemen hemen her sitede mevcut. Hatta facebook gibi sosyal paylaşım siteleri bile 18 chat edilen siteler haline getirildi. Ome tv veya başka bir isimle ne der iseniz deyin. Ama makalemizin başında yukarıda da belirttiğimiz gibi ome tv türü siteler veya diğer türü ile sesli sohbet siteleri toplamda dünya genelinde milyonu aşkın bu tür siteler mevcuttur. Ome tv tarzı sitelerden ziyade bizim tercihimiz sesli sohbet türünde hizmet veren canlı sohbet siteleridir. 18 chat bile olsa duyguların,samimiyetin sohbet edebilmenin imkanı olan siteler bizce daha mantıklı ortamlardır.

Ome tv ve 18 chat sitelerini yerden yere vurduk ama bizimde sitemiz 18chat.tv neden?

İşte dünyada milyonlarca olan bu siteler talep görmez ise bu denli çok sayıda açılmaz idi. Çokça talep gören bu aramalarda bizimde bir sitemiz olsun istedik. Ama bizim 18 chat sitemiz bir omegle sohbet,bir chat roulette sohbet sitesi değil. Hatta bizim 18chat.tv sitemiz bir sohbet sitesi değil. İsmi “chat” sitesi ola bilir ama içerisinde sohbet paneli olan bir site değil. Milyonlarca talep olan bu ome tv,18 chat,chat roulette gibi aramalarda sitemizin olma nedeni sadece var olan talepten biraz hit elde edebilmektir. Amaç ve hedefimiz bu aramalardan bir veya ikisinde hatta belki daha fazlasında googlede birinci sayfada yer alıp,gelir elde edebilmek. Amacımız user veya sohbet sitesi sahibi olmak değildir. Ome.tv.tr sitemiz ve ometv.com.tr sitelerimiz ile de bu konularda da sitelerimizi googlede birinci sayfaya getire bilme çabalarımız sürüyor.

Ome Tv dünyanın her yerinden katılımcıları bulunan,omegle sohbet türü ile 18 chat yapılan,bir chat roulette sitesidir. Bir ome tv sitesine 18 chat sitesi diye bileceğimiz gibi; Bir 18 chat sitesine de ome tv veya chat roulette sitesi diye biliriz.

Sitemizin amacı 18 chatı,ome tv gibi değilde canlı sohbet siteleri dediğimiz sesli sohbet sitelerinde gibi yapıla bilmesine zemin hazırlamak.En azından duygu,sam,miyet değer olan bir ortamda samimi bir sohbet sonrasının getirdiği duyguları paylaşmak.

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

omegla

18 chat

04 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!