18 Chat

18 chat 30 Haz 2018 Okunma 18 sohbet

18 Chat Siteleri Ve sitemiz 18 Chat

Sitemizi açalı daha çok az bir süre oldu. Sitemizin içeriisnde iki kelime öne çıkıyor birisi sitemizin kendi ismi olan 18 chat diğeri ise ome tv sitesi . Bu iki kelimeden hangisi daha kolay bir kelimedir. BU site için diye sorsak. çocuklar bile mutlaka sitenin kendi ismi olan 18 chat diyecektir. Ama ne yazık ki sitemiz ome tv kelimesi ile i,kinci sayfaya gelmeyi başara bilmiş iken. 18chat kelimesinde sitemiz yok bile. 18 chat siteleri diye arattığımızda birinci sayfada çıkan site 18 chat aramasında bulunamadı. Sitemizin yeniden bir googlede indekslene bilmesi için bu makaleyide 18 chat ağırlıklı makale yazalım dedik. Umarız bu makale ile 18 chat kelimesinde de bir iki adım ilerleme kat eder.

18 Chat Siteleri Ve sitemiz 18Chat bizim sitemiz diğer 18 chat sitelerinden farklı bir site olsun istiyoruz. +18 sesli sohbet siteleri var ve bu kelimede bu aramada o siteler birinci sayfa birinci sırada yer alıyorlar. Bizimde sitemizi birinci sayfada gördüğümüzde hemen hemen aynı sıtatü de bir site olacak ama bir iki farkı da olacak.
Örneğin; Bizim sitemizde sesli sohbet siteleri gibi girişlerde activex denetimi ile uğraşmak gerekmeyecek. Sitemizde direk giriş olacak.Diğer bir değişle direkt sohbet sitesi olacak. Hiç beklemediğimiz ve hiç o niyetle uğraşmadığımız ome tv kelimesine de bu site ile gele bilirsek şaşmayın.18 chat sitemiz ile alakalı en büyük sorun makale yazmak.

    18 chat

İlk kez bir sitemizi +18 chat türü sohbet de ayarladık Bu konuda biraz değil bir bayağı acemiyiz. Makale yazmakta zorlanıyoruz desem yeridir. Ome tv gibi sesli sohbet gibi sitelerde makale yazmak kolay. Daha önce defaalrca sohbet ettiğimiz ve içerisinde bulunduğumuz ortamlar. Ama 18 chat siteleri denildiğinde orada biraz acemiliğimiz var. Bir makale 450 kelime olmalı ve o makalede bu konu ile alakalı ne yazıla bilir endişeleniyoruz. Bizde sitemiz ile neler yapmak istiyoruz onlara yer vererek makaleler yazıp sitemizi güncel tutmaya gayret ediyoruz.
18 Chat Siteleri Ve sitemiz 18Chat dedik bizim 18 chat sitemiz içerisinde rast gele sohbet edile bilecek ama rast gele kanalın genelinde aşırıya kaçmalara da engel olunacak,izin verilmeyecek. Bizim +18 chat sitemiz biraz daha farklı olacak ve saygın bir sohbet mekanı edilmesi için uğraşacağız.
Rastgele chat ve activex chat
Bizim 18 chat sitemiz diğerlerinden farklı olacak ve direkt sohbet edilecek activex yüklenen sesli sohbet siteleri gibi değil dedik.

Activex ve direk sohbet nedir?

Sohbet sitelerine giriş için yüklenen bir eklenti. Bu eklenti denetim masasında görünür. Ama sohbet sitelerine giren kişilerin bir kısmı girildiğinin bilinmesini istemez. O nedenledir ki hele ki 18 chat sitesi ise girdikleri yer bilinsin istemez kimse. Bu nedenle bilgisayarına kişi bir eklenti yüklemekten yana olmaz. Bu nedenle burada direk sohbet dediğimiz sohbet şekli önem kazanır ve tercih edilir. Bu direk sohbet dediğimiz ise bilgisayara bir şey yüklemeden edilen direk sohbete girildiği içinde direk sohbet dediğimiz bir sistemdir.İşte bizim 18 chat sitemiz tamda bu direk sohbet dediğimiz kategoriye girecek bir sohbet platformu olacak. Hem girişi kolay hemde içeride seviyeye azda olsa dikakt edilen bir ortam olduğunda bizim 18 chat sitemiz diğerlerine nazaran daha fazla tercih edilecek diye düşünüyoru

Etiketler:,

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

omegla

18 chat

04 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!