18 chat tv

18 chat 30 Haz 2018 Okunma +18 chat

18 chat tv sitesi diye açtığımız 18 chat sitemiz. 18 chat aramasında googlede birinci sayfaya gelmeyi başaramadı. “18 chat tv” diye arama yapıldığında çıkan siteler bizim sitelerimiz. İstediğimiz gibi bir getiri eld edemediğimiz sitemize bu gün reklamlarımızı koyduk. Umuyoruz ki reklamlarımızı koyduğumuz 18 chat tv sitemizden gelir elde edebileceğiz. Bir iki sitemizden reklam getirisi anlamında çok ümitli idik. Bir sitemiz zaten adsense banı olan site ama onla dahi birinci sayfaya gelmeyi hedefledik olmadı. Diğer büyük ümitler beslediğimiz bir sitemiz daha var. O site ile de bazı aramalarda birinci sayfaya geleceğimizi ümit ediyor idik. Şuan itibari ile o sitemizi beklemeye aldık. Seo paketi çalışması yaptığımız o sitemizi bekletiyoruz. Bu arada 18 chat tv sitemiz ile birinci sayfaya 18 chat kelimesi ile gelmeyi hedefliyoruz.

18 chat Kelimesi için ümitli idik ama birde baktık ki 18 chat tv aramasında birinci sayfadayız. Bir de baktım ki googlede bu aramada çok aranan gibi görünüyor ama bu gün reklamlarımızı koyduk. BU gün belli olacak ne nedir diye. Biz bunca zaman googlede bir kelimeyi aradığımızda çıkan bulunan sonuç sayısını o kelimenin araması olarak düşünüyor idik. Halbuki mesele öyle değilmiş. 18 chat tv kelimesinin googlede aradığınızda, Hemen altta 44 milyon 400 bin sı-onuç bulundu diyor biz bunun “googlede aranan kelimenin arama sayısı” olarak biliyor idik.

18 tv BU büyük bir yanılgı. İşte şuan 18 chat sitemizi de bu nedenle satın aldık. Bu 18 chat kelimesini googlede aradığımızda karşımıza çıkan milyonlarca sonuç bulundu kısmını,biz arama sayısı olarak algılıyor idik. Bu da demek oluyor ki. Sitelerin bir kelimede ne kadar arandığını bilmek imkansız. Bir kelime googlede ne kadar aranıyor. Bunu veren bir program veya googlede böyle bir hizmet yok.Bunca zaman biz sitelerimizi hep bu bulunan sayı ile ilgili alıyor idik. Şuan örneğin “18 chat tv” kelimesinde birinci sayfadayız. Reklamlarımızı da koyduk siteye. Durum nedir diye sizlere buradan bildireceğiz. Umarız iyi sonuçlar elde ederiz. Ama belki meseleye de şöyle baka biliriz. Örneğin 18 chat tv bu kelimeyi ele alalım. Gogolede bu kelimeyi yazalım. çıkan sonuç şu; (Yaklaşık 44.400.000 sonuç bulundu 0,48 saniye) Bu şu anlamada gelemez mi? bu kadar sonuç bulunduğuna göre, bu kadar kişi veya makale bununla ilgilenilmiş.Bu denli ilgi var ise bu arama anlamlı,değerli,talep gören bir aramadır anlamına gelir mi?

İşte bunu sanırım bu gün ayrın göre biliriz. Sitemize reklam kodlarımızı koyduk. Sitelerden elde ettiğimiz gelirleri zaten üş aşağıya beş yukarıya biliyor idik. Artış olur ise bu aramada bir şeyler var diye biliriz. Bu sefer googlede aradığımız kelime ile alakalı bulunan sonuçlara göre de o kelime ile alakalı fikir sahibi ola biliriz. Umarım bu denememiz işe yarar. 18 chat ve 18 chat tv kelimeleri ile alakalı szilere fikir verirken evet deriz orada çıkan bulunan sonuçlar ile alakalı gogolede aranma sayısı diyebiliriz.
18 chat tv Googlede yazdığımda sitelerimizi görmüş olmak,bu 18 chat tv aramasında bulunan sonuç hani arama sayısı olarak biliyor idik ya. Bana ohaa deydirti. İşte bu dedim. Artık bu arama bize yeter parayı topladık dedim. Ama birde ne göreyim orada yazan 44 milyon 400 bin bulunan sonuç sayısı imiş.

Etiketler:,

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

omegla

sesli sohbet siteleri

04 Eki 2018
omegla

18 chat

04 Eki 2018

Yorumlar

Yorumlar(1 )
  • A WordPress Commenter
   A WordPress Commenter Haziran 30, 2018

   Hi, this is a comment.
   To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
   Commenter avatars come from Gravatar.


Sen de Yorumla!