18 chat siteleri

18 sohbet 30 Haz 2018 Okunma 18 chat tv

18 chat kategorisinde hizmet veren siteleri saymaya kalkar isek,ciddin anlamda sadece sıralamalı saysak bir kaç 450 kelimelik makale çıkarta biliriz. Biz bu makalemizde 18 chat siteleri denildiğinde akla ilk gelenlere bir göz atacağız. Hangi siteler 18 chat sitesidir? Buna bakacağız. Çok sayıda site avr ki 18 chat ediliyor ama site 18 chat sitesi değildir. Kişiler özellerinde yakınlık hissettikleri kişiler ile 18 chat siteleri gibi 18 chat sohbet ederler.Bu siteleri 18 chat kategorisinde saymamız mümkün değildir. Bunu real gibi düşünün bir kişi ile tanışıyorsunuz. Bu kişi ile aranızda bir yakınlaşma oluyor. Bu şekilde bir ilişkiye başlıyorsunuz buna normal diye biliriz. Bu şekle 18 chat sitesi diyemeyiz. 18 chat siteleri dediğimiz siteler sadece bu yönde sohbetin edildiği. Dostluk,sosyalleşme,arkadaşlık gibi kavramların hiç işlenmediği ortamlardır. İşte bu anlamda hizmet veren sitelere bakacağız bu makalemizde. İsimleri farklı farklı olan bu sitelerin. Aslında her biri bire bir aynı. Sadece İsimleri değişik olan bu 18 chat siteleri bizimde aramaları talep edilme nedenleri açısından ilgi alanımıza gidi.İçeriği,edilen sohbet veya her hangi bir kısmı ile ilgilenmiyoruz. Sadece Bizi ilgilendiren kısmı tercih edilme oranı. Çok sayıda tercih ediliyor 18 chat siteleri.

Başlıca 18 chat siteleri hangileridir?

18 chat siteleri

Bu başlıkta sizlere 18 chat olarak bilinen siteleri inceleyeceğiz. İlk önce meseleye şöyle bakalım. Google de “18 chat” diye bir arama yaptığınızda karşınıza çıkan sitelerin hiç biri 18 chat sitesi değildir. O çıkan sitelerin her biri sesli sohbet,görüntülü sohbet siteleridir.
18 chat siteleri ilk akla gelenleri şu şekilde sıralaya biliriz

    Ome tv
    Ome tv evet bir 18 chat sitesidir yalınız ome tv sohbet diye bir sohbet türü yoktur. Ome tv aslında omegle sohbet sitesinin kısaltılarak “ome” haline gelmesi ve bu kelimenin tv uzantısı ile açılması ile ome tv olmuş ve şuan omegle sohbet yerine aranan 18 chat sitesidir. 18 chat sitelerinin de ilk sırasında yer alır. Aslı omegle sohbet olarak baakr isek ilk sırada omegle sohbet sitesidir diye biliriz.

Chat Roulette
Chatroulette sitesi de bir 18 chat sitesidir. 18 chat edecek kişi googlede 18 chat diye aramaz. Bu kelimeyi arayan kişiler genelde 18 chat siteleri’ni bilmeyenlerdir. ama bilen kişiler 18 chat nerede edilir bilir ve direk chat roulette yazar ve o siteye direk girer.

    Omegle sohbet
    Bu işin piridir omegle sohbet. Dünyanın her yerinden çok sayıda katılımcıya hitap eden omegle sitesi. Aslında diğerlerinin farklılaştırılmış isimli halidir. Ome Tv omegle den türemiştir. Chat roulette omeglenin Rusya versiyonudur. Yani omegle 18 chat sitelerinin ağa babasıdır diye biliriz.

Azar
Yeni bir 18 chat sitesidir. Genelde cep telefonları ve androit sistemlere hitap eden azar bu aralar favori bir 18 chat sitesi olma yolunda ilerliyor ise de bir omegle sisteminin bir chat roulette sisteminin önüne geçemeyecektir.

18 chat diye aratıldığında çıkan 18 chat siteleri.
Bu kategoride genelde sesli sohbet siteleri var. Bir sesli sohbet sitesi user edine bilmek adına. Sitesinin odalarından birisini 18 chat edile bilecek hale getiriyor. Atılan ikonlarda da erotik ikonlar koyuyor ve bu şekilde 18 chat sitesi yapıyorlar. Ama bu siteler pek başarılı olamazlar. 18 chat edecek kişi genelde direk siteye girmek istiyor. Sesli sohbet panellerinde yer alan activex Herkesin becere bildiği bir işlem değil. 18 chat olduğu için normal kullanıcının da tercih etmediği bir site oluyor bu sefer hepten kaybediyor.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

omegla

18 chat

04 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!