18 chat sesli duy

18 sohbet 30 Haz 2018 Okunma +18 chat

18 chat denince ilk akla gelen site 18 chat sesli duy

Sesli duy sesli sohbet sitesi bir ome tv gibi omegle gibi hizmet veren sitelerden değildir. Bildiğiniz 18 chat hizmeti verir ama böyle bir hizmet vermediğini savunan bir sohbet sitesidir. Sesli sohbet siteleri arasında bir nevi o kategoriye uymayan çok nadir sitelerden birisiridir. Çok sayıda site 18 chat sesli sohbet hizmeti veriyor. Ama bu siteler genelde kendilerini belli ederler. Hatta isimlerinin içeriisnde de barındırır bu kategorilerini. Ama sesli duy sesli sohbet, görüntülü sohbet sitesiyiz diye geçinen ama alttan alttan 18 chat hizmeti suan bir sesli görüntülü sohbet sitesidir. Sesli sohbet sitesi olarak hizmet veren çok sayıda siteye saldırıp,o sitelerin bu tür sohbet içeriğine sahip olduğunu ibraz eden sesli duy sitesi. Bu 18 chat sohbeti bizzat kendileri yapmaktadırlar.

Sesli Duy sesli sohbet sitesi neden 18 chat hizmeti veriyor.
Sesli duy Sohbet sitesi görüntülü,kameralı,sesli sohbet dediğinizde ilk akla gelen seviyeli kendini bilen sitelerden birisi idi. Zamanla site sahibinin yapılan hatalara göz yumması, hatta bu hataların içerisine kendisininde girmesi,para karşılığında site ortaklarına verdiği tavizler artık bu sitenin erimesine,küçülmesine hatta nerede ise bitmesine sebep oldu. Bu da bu siteni sesli duy sitesinin user edine bilmek için 18 chat sistemlerine yönelmesine sebep olmuştur.

Niye 18 chat?

18 chat sistemleri çok sayıda rağbet gören ve useri hiç eksik olmayan hiti en fazla olan sohbet türüdür. Bu gün bir ome tv googlede milyon aramalara sahip bir sitedir neden? sadece 18 chat sitesi olması nedeni ile bu böyledir. İşte sesli duy sitesi de kaybettiği useri elde edebileceği en uygun yer ve şekil bu sayede olur diye düşünerek sitede çok sayıda olumsuzluklara göz yummak zorunda kalmıştır. Bu sohbet kategorisinde hizmet veren hiç bir siteyi yadırgamak bizim haddimize değildir. Ama kendileri böyle bir kategoride hizmet verir iken bir başka siteyi bu kategoride sohbet ediyor diye eleştirenlere de göz yummak mümkün değildir. Çok sayıda site bu kategoride sitesini kasar. Şuan içerisinde olduğunuz ve makaleyi okuduğunuz sitenin ismi 18 chat sitesi. Ama sitede sohbet paneli bile yoktur. Buradan amaç sadece ama sadece hit elde etmektir. Biz sitemiz ile bu aramada hit etmeye çalışıyoruz birileri işte sesli duy gibi sitelerde bu aramalardan gelecek olan hiti değil useri tutmak derdindedir.

sesli duy sesli sohbet sitesine nasihatımızdır?

Hiç bir kimsenin emeği ile uğraşma uğraşma ki emeğiniz ile uğraşılmasın. Sizlerin sitelere yapmış olduğunuz saldırılar,benzetmeler gibi saçmalıkalr sizin sıkıntınız olan kişiden ziyade o ortamda takılan kişileri rahatsız eder. Bizlerde dostumuzu dediklerimize rahatsızlık verilmesinden haz etmeyen insanlarız.Dostumuz dediğimiz sizin sorununuz olan kişiler değil Biz dost dediğimiz kişiler bizim ciddi anlamda dostlarımızdır. Sesli duy sitesine amacımız saldırmak vs değil. Amacımız nasıl ki 18 chat aramasından hit elde etmek ise burada da sesli duy sitesi üzerinden sesli duy sitesinin yaptığı hatayı kullanarak sitemize hit elde edebilmek. İşte bizim 18 chat sohbet sitemiz içerisinde yapa bileceğiniz 18 sohbet sesli duy sitesinden çok daha farklı. Her yaptığımız projede,her açtığımız sohbet sitelerinde, kendi kategorilerinde birinci olmayı başaran bir ekip bu işi de hakkı ile yapacaktır

Etiketler:,

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

omegla

18 chat

04 Eki 2018

Yorumlar


Sen de Yorumla!