18 chat

18 chat 30 Haz 2018 Okunma omegla

18 chat aramasında sitelerinde ilk sırada çıkan sitelerin her biri +18 sesli sohbet siteleri. Ve hiç bir tanesi de 18 veya chat kelimesini içermeyen siteler. Ama ne yazık ki şuan itibari ile bu arama kendilerinde ve iyi yerlerdeler mesela sesli sohbet hizmeti veren Ay sohbet bunların başında gelen site. Ay sohbet 18 chat hizmeti veriyor mu? Bilmiyorum ama kendisi sesli görüntülü sohbet sitelerinin kullandığı panelleri kullanan sitelerden birisi. O siteler de de en çok sanıyorum tercih edilen girilme nedeni ikonlar. Şimdi ay sohbet sitesine girdim düşündüğümüz gibi değilmiş. Hatta 18 chat kelimesinde birinci sayfa birinci sırada olmasına rağmen içeriğinde 18 chat uygulaması yok.Hatta anladığım kadarı ile görüntülü bir sohbet sistemi de değil. Eski sistemlerden yazılı chat sistemi. Kısaca ay sohbet bu uygulamada bu kategoride user sitesine düşe bilir,hit kazana bilir ama 18 chat kelimesinden gelecek ulan kişileri sitelerinde tutamazlar.

18 chat kelimesinde arama yapan bir kişi mutlaka ama mutlaka kamera aça bileceği bir site arar. Hatta açık kamera görmeyi arzu eder. Girdiği sitede kamera yok ise o sitede durmaz. Ay sohbet de bu tür sitelerden birisi. Biz 18 chat sitemiz ile bu aramaya geldiğimizde en azından sesli sohbet panellerinden birisine ya yönlendiririz yada bu sisteme uygun bir kamera açıla bilen panel koyarız. Sesli sohbet panellerini koymanın da dezavantajı Activex denetiminin yüklenmesi. Bu da insanları zorluyor.

ay sohbet

Bir çok kişi activex denetimini yükleyemiyor bile. Buda sesli sohbet sitelerine kaybettiriyor. En büyük handigaplarından biriside google cromeden bu sitelere girilememesi. Biz öyle bir panel bulmalıyız ki. Hem cam aça bilecek hemde Direk her hangi bir uygulama yüklemeden 18 chat sitesine gire bilmeli. İlk öncelik sitemiz 18 chat’ı birinci sayfaya bir taşıyalım o kısmına artık bakacağızz ve bir çare, bir çözüm bulacağız. Net kolay sitesinin bir panelivar olmazsa onu bedri beyden isteriz ve sitemize kurarız. O da anlaşılması biraz zor bir panel idi ama. En azından hem direk girilebilen bir site paneli. Hemde kamera açıla biliyor özeller var.
18 chat sitesini tercih edenlerin sayısı ciddi anlamda çok fazla.O nedenle talep olduğu için bizde bu aramada bu kelimede bütün uzantılarının alınmış olmasına rağmen bir tv uzantılı site aldık.18 chat isminin bütün uzantıları alınmış ola bilir ama açık olmayan,uygulamada olmayan siteler. O aldıkları domainleri satmak amaçlı alan kişiler siteleri açmamış kapalı bir şekilde duruyorlar.Buda bize bir avantaj sağlıyor en azından şuan itibari ile. Yarın 18 chat kelimesi ile ciddi işler başardığımıza da karşımıza çıka bilecekleri de bir gerçek.Biz hele bu site ile birinci sayfada bir yer edinelim kendimize gerisine öyle bir durum gerçekleştiğinde bakacağız.Kış dönemine girdiğimiz bu günlerde internet aracılığı ile sohbet eden,sosyalleşen kişilerin sayısı daha bir atıyor.Yaz ayında kendilerine dışarıda sosyalleşme olanağı bula bilen kişiler kışın soğukta dışarıya çıkmayı tercih etmeyip,evde can sıkıntısını gidere bilmek adına sohbet sitelerine giriyorlar.

Bu anlamda biz sitemiz 18 chat sitesini iyi bir zamanda açtık diye düşünüyorum.Zamanlamanız ne kadar iyi olur ise olsun. Bu bir avantaj ama yeterli değil.O evde vakit harcayacak kişi sizin sitenizden haberdar olmalı ki sitenizi bilmeli ki sitenize gelsin girsin.İşte bu nedenle ilk önce sitemiz 18 chat’ı birinci sayfada milletin görebileceği bir yere getire bilmemiz gerekli.Sonrasında evde vakit harcayacak kişilere görev düşüyor.O kişilerin sitenize girmesi ile de iş bitmiyor. Sitenize geleni sitede tutacak bir şeylerin olması gerekli.İşte bunların her birinin bilincindeyiz ve sitemiz 18chat.tv ile adım adım ilerliyoruz. Sıra ile gitmeye çalışıyoruz.İlk öncelik sitemizin birinci sayfaya yerleşmesi.

Etiketler:,

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

omegla

18 chat

04 Eki 2018

Yorumlar

Yorumlar(2)

Sen de Yorumla!